PASTOR TöNIS GAAT VERHUIZEN


Sinds 2001 is hij in onze parochie actief geweest. Eerst woonde hij nog in Geuzenveld maar later kwam hij in Diemen wonen. Hij werd al heel snel een bekende en vooral geliefde persoon in onze parochie gemeenschap. Er waren zelfs mensen die van elders speciaal voor hem naar onze kerk kwamen. Dat zegt wel iets. Wij zijn hem als parochie veel dank verschuldigd. Nog niet zo lang geleden heeft hij besloten, om gezondheidsredenen, een stapje terug te doen. Om die reden wilde hij ook wat meer passende huisvesting. Die heeft hij al heel snel gevonden en ook nog op een plek die zijn voorkeur had. Toen het aanbod (te snel) kwam was de beslissing snel genomen. Natuurlijk vinden wij het jammer dat we hem niet regelmatig meer zullen tegenkomen maar gunnen hem na zijn lange arbeidzame leven een prachtige tijd in zijn nieuwe woonomgeving. Het ga hem goed.
Zijn nieuwe adres is (per 20/8) Huize Vivaldi, Doorenburg 64, 1081 JX Amsterdam
Het zou erg leuk zijn als velen hem een kaartje zouden sturen.

Dit bericht is geplaatst in Nieuws. Bookmark de permalink.